Kiirlaen - millise laenutootega on tegu?

Kiirlaenu all mõeldakse piiratud summas (nt kuni 3000€) laenu, mille saab laenutaotleja kätte kiire aja jooksul (sellest tuleneb nimi kiirlaen). Kiireimatel juhtudel on kiirlaenu võttes raha teie kontol juba 15 minutit peale edukat laenutaotluse täitmist.

Kiirlaenu tingimused

Kiirlaenude puhul on tegu laenutoodetega, kus laenult tagasimakstav intress on võrreldes teiste laenutüüpidega kõrgem ja tagasimakseperiood lühem.

Kiirlaene ei tasu segamini ajada väikelaenu või tarbimislaenudega. Nende kahe ja kiirlaenu erinevuse kohta saate lugeda lähemalt SIIT.

Millised on parimad kiirlaenupakkumised

Parimad kiirlaenupakkumised leiate eelkõige, kui olete uus klient mõne kiirlaenu pakkuva ettevõtte juures. Tihtipeale pakutakse uutele klientidele teatud boonuseid ning soodustusi, mis teeb kokkuvõttes odavamaks võtta laenu iga kord uue pakkuja käest, kui kasutada mitu korda sama pakkujat.

Mis on kiirlaenu eelised?

Kiirlaenu saab kätte kiiresti, seda kuni 15-20 minuti jooksul peale laenu taotlemist.

Lisaks võite lugeda ka laenulepingutekohta, samuti huvi korral lugege ülevaadet väikelaenudest.

Parimadkiirlaenud.ee ei tegele laenude väljastamisega, ega paku finantsteenust. Meie lehel on informatsioon inimesele, kes soovib laenu võtta ning anname endast parima, et pakkuda objektiivset informatsiooni laenutaotlejale. KIndlasti tuleks meeles pidada, et laenu võtmist peaks alati kaaluma ning ennem laenu võtmist põhjalikult tutvuma laenutingimustega.